holy
16 بهمن 1401 - 10:07

تلاش برای توزیع عادلانه امکانات ورزشی در کرمانشاه

سرپرست ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: تلاش می‌کنیم به عدالت در راستای توسعه خدمات ورزشی در سراسر استان اقدام کنیم تا همه استان بتوانند از امکانات و خدمات ورزشی به نسبتی عادلانه برخوردار باشند.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، در دیدار امروز فرماندار روانسر با سرپرست ورزش و جوانان استان کرمانشاه مسائل مهم ورزش و جوانان در سطح شهرستان روانسر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

سرپرست ورزش و جوانان استان کرمانشاه در این دیدار با اشاره به ایجاد امکانات ورزشی مناسب از قبیل استخر سرپوشیده، زمین چمن روستایی و سالن‌های ورزشی از جمله در شهر شاهو خواستار برنامه‌ریزی در جهت استفاده بهینه از این امکانات و فضاهای ورزشی شد.

منوچهر حاتمی افزود: تلاش می‌کنیم به عدالت در راستای توسعه خدمات ورزشی در سراسر استان اقدام کنیم تا همه استان بتوانند از امکانات و خدمات ورزشی به نسبتی عادلانه برخوردار باشند.

حاتمی با اشاره به اینکه در گذشته به برخی مناطق بیشتر و برخی مناطق کمتر توجه شده است، گفت: در این زمینه با حمایت و همکاری استاندار، فرمانداران و به پشتوانه پیگیری‌های نمایندگان استان در مجلس و همچنین حمایت‌های وزیر ورزش و جوانان تلاش می‌کنیم برای بهبود خدمات ورزشی و توزیع عادلانه امکانات تلاش کنیم.

منبع: فارس
شناسه خبر: 1019495